תופ יועצים והנדסה תופ יועצים והנדסה - אקוסטיקה  
    אקוסטיקה, מדידת רעש, בניה ירוקה ואיכות הסביבה  

  הנדסת סביבה

Back

אל תוותרו על שירות מקצועי בתחום של הנדסת סביבה

כל פרויקט שאתם רוצים לעשות אשר שייך לבנייה צריך להתחיל, לפני הכול, בתכנון של הסביבה, כי הסביבה תשפיע מאוד על הצלחת הפרויקט שלכם. כלומר, אפילו אם אתם מתכננים לבנות היום את גורד השחקים היפה ביותר שנראה מעולם באזור מרכז הארץ, הוא עדיין עלול להיכשל אם הוא לא יתאים בצורה מושלמת לסביבה שבה הוא מוקם, ולכן למעשה אתם צריכים שירות מקצועי בתחום של הנדסת סביבה. הנדסת הסביבה כוללת את ההתחשבות בכל תנאי השטח, בין אם מדובר על האקלים ובין אם מדובר על כל פרט אחר שיש לקחת בחשבון, וכדי לבצע זאת נכון אתם צריכים לפנות אל המומחים. אצלנו בחברת תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר, כך שאתם מוזמנים לפנות אלינו, כפי שעשו כבר לקוחות רבים מהארץ כולה.
 

כל לקוח שפונה אלינו יכול ליהנות משירות מקצועי ביותר שכולל:

ניסיון רב שנים – הקמנו את תו"פ יועצים והנדסה בשנת 1983 ומאז ועד היום היינו מעורבים בתחומים רבים של עשייה. אנו נותנים ייעוץ בכל מה ששייך לתחום של הנדסת הסביבה, בניה ירוקה ועוד, כך שגם במקרה שלכם נוכל לייעץ לכם בצורה מקצועית ונכונה.
 
צוות מקצועי – כל לקוח שפונה אלינו יכול ליהנות מכך שהצוות המקצועי והמלומד שלנו ילווה את הפרויקט שלו, כך שגם בפרויקט שלכם תוכלו ליהנות משירותי הצוות שלנו. 
 
תחומי התמחות רבים – אנו יכולים לסייע לכם בכל פרויקט שקשור לא רק לבניה ירוקה או להנדסת הסביבה, כי למעשה אנו עוסקים גם באיכות הסביבה וגם בנושאים של אקוסטיקה ומניעת רעשים. לכן למעשה ניתן לראות שבמקום אחד תוכלו לקבל את השירות כולו ולכן זה מומלץ.
 
מעוניינים לקבוע פגישה כדי להתחיל ליהנות מהשירות המקצועי של החברה שלנו?
אם כך, אל תהססו ופנו אלינו עוד היום למספר 02-5002255 לקבלת שירות מוביל.

 

איכות הסביבה חשובה לנו

זה לא משנה אם תזמינו מאיתנו שירות בתחום של הנדסת סביבה או בכל תחום אחר, כי אתם יכולים להיות בטוחים שאת כל העבודות שלנו אנחנו מבססים על התחשבות בסביבה. אנו מבצעים סקרי איכות סביבה שכוללים התייחסות להשפעה על גורמים כמו זיהום אוויר, זיהום קרקע וכדומה, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה שלנו אינה חובבנית. אנשי המקצוע שאנחנו מעסיקים מומחים כל אחד בתחומו הוא, כך שבסופו של דבר, הצוות הגדול שלנו יכול לתת שירות מצוין לכל לקוח שפונה אלינו. הגיע הזמן להבין שבנייה של כל בניין צריכה לכלול את ההתחשבות בסביבה כולה ובנתונים הפיזיים של המקום, ועל מנת שאפשר יהיה לעשות זאת בצורה מושלמת כדאי לפנות אלינו ולקבל את שירותינו המובילים.
 
רוצים פרטים נוספים על השירות שאנחנו מציעים? מעוניינים לקבוע פגישה? אנו זמינים עבורכם תמיד במספר 02-5002255 ונשמח ביותר לעמוד לרשותכם ביעילות ובאדיבות.

 
 תו"פ יועצים והנדסה בע"מ       רח' יפו 210, ת.ד. 2835  ירושלים 91027       טל: 02-5002255     כתובת דואר אלקטרוני: office@topcons.co.il