תופ יועצים והנדסה תופ יועצים והנדסה - אקוסטיקה  
    אקוסטיקה, מדידת רעש, בניה ירוקה ואיכות הסביבה  

  חושבים על איכות הסביבה

Back

חושבים על איכות הסביבה 
 
בעידן שבו אנחנו חיים עניין איכות הסביבה והשמירה עליה הפך להיות הרבה יותר חשוב, והמודעות לנושא הזה הלכה וגברה. עם זאת, אנשים פרטיים שרוצים להקים מבנים או חברות גדולות שעובדות עם חומרים מסוכנים שעלולים לפגוע בסביבה, זקוקים ליועצים כדי לדעת כיצד להתמודד עם הזיהום שהם מפיקים. חשוב להבין שבימינו, כשיש טכנולוגיה כל כך מפותחת שעוזרת לנו בכל התחומים, אין ספק שגם בנושא של איכות סביבה הטכנולוגיה הזאת יכולה לעזור. הדבר הנכון שיש לעשות כשרוצים להתמודד עם זיהום מסוים הוא להבין תחילה עד כמה הוא חמור ובמה בדיוק הוא עלול לפגוע, ועל כך אחראית חברת תו"פ יועצים והנדסה בע"מ. החברה שלנו הוקמה בשנת 1983, ואין ספק שמאז ועד היום צברנו לא מעט ניסיון בכל הקשור לבנייה ירוקה, לאיכות הסביבה ולתכנון של מבנים וערים. בנוסף לכך, חלק מהשירותים שאנחנו נותנים ללקוחותינו הרבים אלה הם שירותי ייעוץ לגבי אקוסטיקה ומניעה של רעשים, כך שבמידה וגם לכם דרושים שירותי ייעוץ בכל אחד מהתחומים הללו, אנחנו הכתובת הנכונה. 

 
ייעוץ מקצועי 
 
תו"פ יועצים והנדסה בע"מ זה המקום שבו תוכלו לקבל ייעוץ גם לגבי נושא האקוסטיקה במבנים, ולמען האמת, יכול להיות שעד היום לא הייתם מודעים לחשיבות של העניין, אך הוא בהחלט משמעותי. לכל אחד מאיתנו יצא להיכנס למבנים שהאקוסטיקה בהם לא טובה, והעובדה הזאת משפיעה על כל החוויה שלנו בבניין. לכן עדיף לפנות אלינו לקבלת ייעוץ כיוון שיש היום דרכים לשפר את האקוסטיקה ולמנוע רעשים. בנוגע לאיכות הסביבה, חברתנו הוציאה בכל השנים האחרונות לא פחות מאשר 75 תסקירי השפעה על הסביבה, ובתסקירים האלה ניתן לראות הן את השפעת החומרים השונים שמתנדפים ממפעלים שונים, הן את אופן פיזור הפסולת והן את ההתייחסות לנושא של טיפול בשפכים וטיהור. 

 
התמודדות עם זיהום אוויר
 
נושא נוסף שלגביו ניתן לקבל מהיועצים המומחים שלנו ייעוץ מקצועי, זה כל הנושא של זיהום האוויר, וכאן החשיבות לקבלת ייעוץ כזה היא גדולה. איכות סביבה זה דבר שנוגע לכל אחד ואחד מאיתנו, ולכן מפעלים וחברות גדולות בהחלט חייבים לקבל ייעוץ כזה במטרה להקטין כמה שאפשר את הזיהום. אנו מעניקים ייעוץ ועושים תכנון של משאבי אוויר וזיהום, ובנוסף לכך, אנחנו מבצעים גם מדידות ושירותי חיזוי בנוגע לזיהומים שונים בסביבה. איכות הסביבה כוללת גם את ההתייחסות לקרקע ואת הזיהומים השונים שפוגעים בה, בין אם מדובר על פגיעה במי תהום שיכולה להיווצר על ידי דלקים ובין אם מדובר על פגיעה באיכות הקרקע שעלולה להיווצר בגלל כל חומר אחר. 

 
בכל עניין שקשור לזיהום אוויר ולאיכות הסביבה בכלל הכתובת הטובה ביותר היא חברתנו, כי השירות שנוכל לתת לכם יקטין את הזיהום שמייצר המפעל שלכם. התקשרו אלינו עוד היום למספר: 02-5002255 לקבלת שירות מקצועי בתחום.  

 
תו"פ יועצים והנדסה בע"מ       רח' יפו 210, ת.ד. 2835  ירושלים 91027       טל: 02-5002255     כתובת דואר אלקטרוני: office@topcons.co.il