שירותי החברה

אקוסטיקה ומניעת רעש-מניעת רעש

מניעת רעש

מניעת רעש היא עבודה למומחים.

תו"פ יועצים מתמחה בביצוע בדיקות רעש מקיפות הכוללות הגשת דוח מקצועי הקביל בבית המשפט ואשר יכול לסייע לכם באופן משמעותי להפסיק את המטרד.
לקבלת מידע נוסף אודות השירות חייגו עכשיו 02-5002255 
וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

מניעת רעש – כל הדרכים

אם אתם סובלים ממטרדי רעש המתרחשים בסמוך למקום מגוריכם (הפעלת מפוח עלים, מזגנים, מכונות תעשייתיות, אזעקה, צופרים וכד'), רצוי שתפעלו על פי השלבים הבאים:

לבקש יפה – צרו קשר עם האנשים האחראים למטרד. הסבירו להם שאתם סובלים ושהרעש מפריע לכם לקיים אורח חיים נורמטיבי.
לבקש שוב – אם בקשתכם נענתה בשלילה או בהתעלמות והרעש ממשיך, בקשו שוב מהאחראים לו להפסיק, על מנת להיות בטוחים שהבקשה הגיעה ליעדה. אם גם אחרי הבקשה השנייה המטרד ממשיך – עברו לשלב הבא.
להתריע – הגישו בקשה מפורשת בכתב לצורך מניעת הרעש, בצירוף התרעה שאומרת שאם המפגע ימשיך – תנקטו בצעדים משפטיים ותפנו אל עורך דין במטרה להגיש תביעה בבית המשפט. הרבה פעמים שליחת מכתב התרעה לפני נקיטת צעדים משפטיים מביא לכך שהגורמים האחראים "יתעוררו", יבינו את חומרת מעשיהם ויפסיקו אותם לאלתר.
לנקוט בצעדים משפטיים – אם גם מכתב ההתרעה לא מביא לתוצאות הרצויות, מומלץ לממש את האיום ולפנות לגורמים משפטיים במטרה להגיש תביעה. מומלץ לפנות אל עורך דין המתמחה בתחום של מניעת רעש ואשר יש לו רקורד של הצלחות בתחום, וזאת על מנת להגדיל את הסיכויים שתזכו בתביעה.
לפנות אל תו"פ יועצים – בשלב בו מכינים את תיק התביעה, מומלץ שתפנו אלינו. חברתנו מתמחה במדידת רעש בשיטות מתקדמות, המבטיחות תוצאות מדויקות במיוחד. הבדיקה כוללת כתיבת דוח המפרט את המפגע ואת עוצמתו, ואשר חתום על ידי בודק מוסמך שקביעתו קבילה כראיה בבית משפט. אם יימצא כי הרעש אכן חורג ממה שמוגדר כ"רעש סביר", הרי שכל המידע יפורט בדוח ויסייע לכם לזכות בתביעה למניעת רעש.

לשירותכם לאורך כל הדרך

אם אתם סובלים מרעש אבל לא בטוחים שאכן מדובר במפגע על פי החוק, או אם אתם צריכים ייעוץ מקצועי לפני הפנייה לעורך דין, אתם מוזמנים לפנותך אלינו. צוות היועצים המקצועיים שלנו יקבע עמכם פגישה, יקבל מכם את כל הפרטים ובמקרה הצורך יגיע למקום כדי לבצע בדיקה מקיפה. אם יימצא שאכן מדובר ברעש בלתי סביר, נשמח לספק לכם ייעוץ והכוונה מקצועיים על מנת לסייע לכם להגיע אל התוצאה הרצויה – מניעת רעש.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות ולקביעת פגישה ראשונית חייגו עכשיו 02-5002255 
או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
דילוג לתוכן