שירותי החברה

מיקרו אקלים-מומחה איכות סביבה

מומחה איכות סביבה

מומחה איכות סביבה לשירותכם – כי הסביבה היא העולם של כולנו
תו"פ יועצים והנדסה מעסיקה מומחי איכות סביבה בעלי ניסיון רב, אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק לארגון או לחברה שבבעלותכם מגוון שירותים שירתמו גם אתכם לאלפי הארגונים בישראל שכבר תורמים באופן משמעותי לשמירה על הסביבה בה אנו חיים.
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה חייגו עכשיו 02-5002255 ונשמח לעמוד לשירותכם.
השירותים שלנו
נשמח להעמיד לשירותכם מומחה איכות סביבה אשר ילווה אתכם באופן צמוד ויוכל לספק לכם הדרכה מקיפה בנושא שינוי אופן הפעילות של הארגון או החברה שבבעלותכם, לטובת שמירה על האוויר ועל הטבע שמקיפים אותנו.
הכנת תסקירי השפעה על הסביבה – הכנת תסקיר מקיף בנושא ההשפעה של פרויקטים בתחומי תברואה עירונית, מתקני טיהור שפכים, מתקני טיפול בשפכים, פסולת, אזורי מסחר ותעשייה, בנייה, פיתוח אזורי וכד' על איכות הסביבה. התסקיר כולל המלצות מקצועיות שיאפשרו את ביצוע הפרויקט תוך גרימה של מינימום נזק לסביבה, אם בכלל.
ביצוע סקרי קרקע – ביצוע סקירה מקיפה של קרקעות מזוהמות לטובת איתור סוג הזיהום (דלקים, שמנים, תרכובות אורגניות נדיפות ועוד). השירות כולל ביצוע אנליזה יסודית באמצעות טכניקות דיגום מתקדמות, ומתן דוח מפורט הכולל המלצות לטיפול היעיל ביותר במצב.
בדיקת זיהום אוויר – ביצוע בדיקות יסודיות לטובת איתור מזהמי אוויר שונים, כולל מתן המלצות מקצועיות ויעילות לטיפול במצב. בנוסף, מומחי איכות הסביבה שלנו יכולים לספק שירותי חיזוי מקדימים לטובת איתור גורמים מזהמי אוויר בפרויקטים שונים של בנייה ופיתוח סביבתי.
בדיקת פוטנציאל הצללה – ביצוע בדיקה יסודית של פוטנציאל ההצללה של מבנים שונים, בהקשר של איכות הסביבה. אור השמש הוא משאב חשוב מאוד לסביבה, והצללת יתר יכולה לגרום נזק לצמחייה ולאורגניזמים השונים הנמצאים באזור. המומחים שלנו יבצעו בדיקות יסודיות של הנושא, ויספקו המלצות לטובת השמירה על הסביבה.
בדיקת רוחות – ביצוע בדיקה יסודית של מצב הרוחות באזורי בנייה. בדיקה זו היא חשובה, שכן בנייה באזורים עירוניים משנה את הטופוגרפיה ועלולה לגרום להגברת עוצמת הרוחות בסביבה. על מנת שהרוחות לא יהוו מטרד עבור התושבים ועבור הצמחייה, חשוב להזמין מומחה איכות סביבה שיבצע את הבדיקה ויספק אנליזה מקצועית שעל בסיסה ניתן יהיה לשנות את מיקום המבנה או לנקוט באמצעים אחרים לטובת הפחתת עוצמת הרוח.
תו"פ יועצים והנדסה לשירותכם
חברתנו חרתה על דגלה את נושא איכות הסביבה, וכל השירותים שאנחנו מספקים ניתנים על ידי אנשי מקצוע מנוסים, תוך שימת דגש על מקצועיות ועל דיוק.
לקבלת מידע נוסף אודות השירותים השונים ולהזמנת עבודה של מומחה איכות סביבה מקצועי  חייגו עכשיו 02-5002255
או צרו עמנו קשר דרך האתר, ונשמח לסייע לכם להירתם למאמץ החשוב של הגנה על הסביבה.
דילוג לתוכן